O Firmie


Pracownia znajduje się w Rudzie Strawczyńskiej, niedaleko Kielc. To tutaj powstaje szyte na miarę obuwie współczesne wg. naszych wzorów lub indywidualnych pomysłów klientów, obuwie historyczne, galowe oraz buty do jazdy konnej.


Doświadczenie

Jako założyciel firmy, jak również główny rzemieślnik artysta dysponuję 40 letnim doświadczeniem w szewstwie. Tak wieloletnie doświadczenie idzie w parze z mistrzowskimi umiejętnościami szycia obuwia na miarę. Od początku istnienia działalności wykonuję własnoręcznie całość lub większość prac w procesie powstawania obuwia, aby każda para była najwyższej jakości.

Obuwie historyczne

Tworzeniem replik obuwia z minionych epok zajmuję się od powstania w Polsce pierwszych grup rekonstrukcyjnych, a niektóre wykonane wtedy przeze mnie buty są do dziś użytkowane.
Obecnie obuwie do rekonstrukcji historycznej tworzę i wysyłam do USA, Francji, Niemiec, Szwecji, Anglii i w inne zakątki świata. W Polsce zaś każdy rekonstruktor, który chciał mieć solidną replikę historyczną, ma ją z mojej pracowni.